Щоденні архіви: 21/11/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ ХРАМОВОГО СВЯТА міста КОСТОПІЛЬ ТА ЗАУПОКІЙНУ ЛІТІЮ ПО ЗАГИБЛИМ УЧАСНИКАМ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ

21 листопада 2018 року в день святкування Собору Архістратига Божого Михаїла керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський, на запрошення церковної громади, прибув до Свято-Михайлівського кафедрального собору міста Костопіль, де з нагоди храмового свята очолив святкову Божественну Літургію.

Владиці співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління; архімандрит Іларіон (Клебан) – благочинний Костопільського благочиння; протоієрей Олександр Конько – настоятель собору; протоієрей Володимир Басистий – настоятель Свято-Покровського храму міста Сарни; священик Сергій Литвинчук – клірик Свято-Михайлівського собору міста Костопіль.

Необхідно зазначити, що сьогодні Українська Держава вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні та відзначає День Гідності і Свободи. З цієї нагоди Митрополит Поліський Анатолій звершив заупокійну літію щодо вшанування пам’яті учасників Революції Гідності, котрі загинули за добробут в Державі та її розвиток. Митрополит Анатолій виголосив «Вічну пам’ять» загиблим.

З благословення керуючого єпархією Високопреосвященнішого Анатолія, Митрополита Сарненського і Поліського сьогодні настоятелі усіх Храмів Поліської єпархії звершили заупокійні панихиди по загиблим учасникам Револіції Гідності.

За богослужінням молилися: голова обласного осередку ВО “Батьківщина” М.Г. Кучерук; голова Костопільської райради С.М. Ткачук. Виявив повагу до громади та керуючого єпархією мер міста Костопіль Є.О. Денисюк.

Служба Божа закінчилась співом многоліття.