Щоденні архіви: 12/11/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ прп.мц. АНАСТАСІЇ РИМЛЯНИНІ в м. ВОЛОДИМИРЕЦЬ, ПОЛІССЯ

11 листопада 2018 року свята Православна Церква вшановує пам’ять святої преподобномучениці Анастасії Римлянині. В цей день керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський прибув з архіпастирським візитом до церковної громади на честь преподобномучениці Анастасії для звершення святкової Божественної Літургії з нагоди храмового свята.

Архіпастирю співслужили: намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі – архімандрит Антоній (Грибан); благочинний Володимирецького благочиння – протоієрей Олександр Зуєвич; настоятель Храму – протоієрей Василій Парчук та духовенство Поліської і Чернівецької єпархій Української Православної Церкви.

На святкове богослужіння прибули парафіяни та прочани з інших сіл району.
Слово проповіді виголосив намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі – архімандрит Антоній (Грибан) на тему свята.

По закінченню богослужіння архіпастир звернувся до богомольців зі словом архіпастирської настанови, в якій, зокрема, сказав: «Життєвий подвиг святої преподобномучениці Анастасії – для нас є прикладом віри, мужності і відданості у вірі Христовій, що так необхідно і нам, тут присутнім, в нелегкий час спокус для стояння за Православну віру…».

Архіпастир привітав всіх присутніх з престольним святом, висловив подяку отцю настоятелю – протоієрею Василію Парчуку за труди у ввіреній йому парафії, також, Владика відзначив меценатів церковними нагородами.

За богослужінням молився голова Володимирецької райради В.В. Ковенько.