Щоденні архіви: 28/11/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОСВЯТИВ ХРАМ

Сьогоднішній день увійде в історію церковної громади села Воронки, Володимирецького району, Полісся, адже нині керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський прибув до Свято-Миколаївського Храму для його освящення. У врат Храма Владику зустріли дітки та настоятель парафії священик Георгій Кухарець.

Під час Чину Владика Митрополит освятив новий Престол, та по благословінню Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнійшого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, заклав святі мощі у святий Престол. Після освячення у храмі була звершена Божественна Літургія.

Владиці співслужили: архімандрит Антоній (Грибан) – намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі; протоієрей Олександр Зуєвич – благочинний Володимирецького благочиння; священик Георгій Кухарець – настоятель Свято-Миколаївського Храму села Воронки; протоієрей Володимир Першута – настоятель Свято-Троїцького Храму села Зелене; протоієрей Іоанн Серховець – настоятель Храму на честь преподобного Лаврентія Чернігівського села Рудка Володимирецького району, Полісся.

Митрополит Анатолій привітав духовенство та богомольців з освяченням Храму і висловив слова подяки парафіянам та отцю настоятелю – священику Георгію Кухарцю за понесені труди.