ВІДБУЛАСЬ РОБОЧА ЗУСТРІЧ МИТРОПОЛИТА САРНЕНСЬКОГО І ПОЛІСЬКОГО АНАТОЛІЯ З ГУБЕРНАТОРОМ РІВНЕНЩИНИ

На запрошення Голови Рівненської обласної державної адміністрації Олексія Віталійовича Муляренка відбулась робоча зустріч з Митрополитом Сарненським і Поліським Анатолієм, під час котрої був обговорений релігійний стан у ввіреній Владиці Сарненсько-Поліській єпархії Української Православної Церкви.

Губернатор Рівненської обласної державної адміністрації передав Владиці запрошення Вселенського патріарха Варфоломія І для участі у Об’єднавчому соборі, який відбудеться 15 грудня 2018 року в місті Києві.

Як стало відомо, аналогічні запрошення для участі у Об’єднавчому соборі отримують всі єпископи Української Православної Церкви.