МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ ПАМ’ЯТІ прп. САВВИ ОСВЯЩЕННОГО

18 грудня 2018 року Православна Церква молитовно вшановує пам’ять преподобного Савви Освященного, який подвизався у VI столітті.

З цієї нагоди керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський, разом з духовенством ввіреної йому єпархії, звершив Божественну Літургію у Свято-Миколаївському Храмі села Бистричі, Березнівського району Полісся.

Владиці співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич); протоієрей Ігор Коспа – благочинний Березнівського благочиння; протоієрей Віктор Ткач – настоятель Свято-Різдва-Богородичного Храму села Колодязне, Березнівського району; протоієрей Борис Цимбалюк – настоятель Свято-Михайлівського Храму села Моквин Березнівського району; протоієрей Микола Ткач – настоятель Свято-Різдва-Богородичного Храму села Прислуч; протоієрей Микола Ковальчук – настоятель Свято-Миколаївського Храму села Бистричі; протоієрей Володимир Цимбалюк – настоятель Свято-Введенського Храму села Лінчин; протоієрей Валерій Дячук – настоятель Свято-Михайлівського храму села Велика Совпа; протоієрей Олександр Луцишин – настоятель Свято-Петро-Павлівського Храму села Адамівка, Березнівського району; священик Роман Горковець – клірик Свято-Миколаївського Храму села Бистричі.

Слово проповіді після Євангельського читання виголосив архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління.

По завершенню богослужіння Владика Анатолій привітав присутніх зі святом.