МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ

19 грудня 2018 року – день пам’яті великого угодника та чудотворця святителя Миколая, Архієпископа Мир Лікийського. 

Святитель відомий християнському світу як поборник чистоти віровчення Христового та помічник знедолених. Свята Церква називає його “Правилом віри та образом кротості». Святитель виступав проти єресі аріанства, яка спотворювала природу Божу.

Свідченням молитовного шанування святителя Миколая Чудотворця є віра людей, котрі нині переповнюють храми та єднаються спільною молитвою. На честь святого будується багато храмів та монастирів, котрі носять його ім’я. Зокрема, на теренах Сарненської єпархії діє 17 храмів, освячених на честь святителя Миколая.

В сьогоднішній день своє престольне свято молитовно відзначає церковна громада Свято-Миколаївського храму села Старе Село, Рокитнівського району Полісся.

З нагоди престольного свята, Митрополит Поліський і Сарненський Анатолій прибув до своєї пастви для звершення святкової Божественної Літургії.

У слові повчання Владика звернув увагу богомольців на відданість, з якою угодник Божий Миколай захищав чистоту віри Христової та закликав вірних Української Православної Церкви, також, захистити віру Христову від розколів та ересей, котрі нині насаджуються в нашій Державі.

По закінченню богослужіння Владика Анатолій привітав отця настоятеля – протоієрея Андрія Озерчука та парафіян з престольним святом та закликав на всіх богомольців Боже благословіння.


За богослужінням молився голова Рокитнівської райдержадміністрації М. З. Кушнір.

Просмотров: (232)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *