МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ ОБРІЗАННЯ ГОСПОДНЬОГО

14 січня 2019 року Свята Православна Церква відзначає Обрізання Господнє, а також вшановує пам’ять святителя Василія Великого, архієпископа Кесарії Каппадокійської, який є одним із найшановніших отців Церкви.

В цей день Митрополит Поліський і Сарненський Анатолій   звершив святкову Божественну Літургію святителя Василія Великого у Свято-Успенському Храмі смт Клесів Сарненського району, Полісся.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління, протоієрей Василь Приндюк – настоятель Храму; протоієрей Олександр Чумак – настоятель Свято-Миколаївського Храму села Вири, Сарненського району; священик Роман Василець – настоятель Свято-Благовіщенського собору смт Клесів; священик Володимир Колесник – настоятель Свято-Петро-Павлівського Храму смт Клесів, Сарненського району, Полісся.

На Малому вході Митрополит Анатолій нагородив кліриків Сарненської єпархії церковними нагородами.

По закінченню богослужіння Митрополит Анатолій привітав отця настоятеля – протоієрея Василія Приндюка з днем його Ангела.

Богослужіння закінчилося співом щедрівок.

За богослужінням молився голова Клесівської об’єднаної територіальної громади В.Ф.Гриник.