Щоденні архіви: 04/05/2019

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО ЧОЛОВІЧОГО МОНАСТИРЯ

3 травня 2019 року, в П’ятницю Світлої седмиці, Православна Церква молитовно вшановує Образ Ікони Божої Матері «Живоносне Джерело».

Святкування на честь Ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» звершується Святою Церквою з V століття та пов’язане зі зціленням Богородицею сліпого біля джерела поблизу Константинополя. Воїн Лев Маркел був свідком цього дива. Згодом він став імператором і побудував на тому місці храм, який був названий «Живоносне Джерело».

В цей день Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив Божественну Літургію на честь престольного свята у чоловічому монастирі села Масевичі, Рокитнівського району, Полісся.

Після Євангельського читання Владика виголосив слово проповіді про значення Богоматері в житті кожного християнина.

По завершенні богослужіння Владика Анатолій звершив водосвятний молебень на монастирському цілющому джерелі та окропив святою водою духовенство і прочан.