Щоденні архіви: 16/05/2019

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ

На запрошення церковної громади Свято-Воскресенської парафії села Довговоля, Володимирецького району Полісся, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський прибув до храму для звершення Божественної Літургії.

Його Високопреосвященству співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління; архімандрит Антоній (Грибан) – намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі, Володимирецького району; протоієрей Олександр Зуєвич – благочинний Володимирецького благочиння; протоієрей Володимир Денисюк -настоятель Свято-Преображенського кафедрального собору міста Вараш; протоієрей Василь Парчук – настоятель Свято-Анастасіївського Храму міста Володимирець; протоієрей Сергій Наконечний – настоятель Свято-Варварівського Храму міста Володимирець; протоієрей Іоанн Серховець – настоятель Храму на честь Преподобного Лаврентія Чернігівського села Рудка, Володимирецького району.

Владика Анатолій звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

Богослужіння закінчилося співом многоліття.