Щоденні архіви: 21/05/2019

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ СВ. АП. і ЄВАНГ. ІОАННА БОГОСЛОВА

21 травня 2019 року Свята Православна Церква молитовно вшановує пам’ять  святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова.

В цей день, з нагоди храмового свята, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив святкову Божественну Літургію у Свято-Іоанно-Богословському Храмі села Зелень, Дубровицького району Полісся. Перед початком богослужіння у врат храму поліського архіпастиря з квітами та хлібом-сіллю зустріли маленькі парафіяни.

За Божественною Літургією Владиці співслужили: протоієрей Микола Іваничко – благочинний Дубровицького благочиння; протоієрей Сергій Таборовець – настоятель Свято-Покровського Храму села Берестя Дубровицького району; протоієрей Володимир Левечко – настоятель Іоанно-Богословського Храму села Зелень; протоієрей Олександр Ксендзюк – настоятель Свято-Параскевського Храму села Крупове Дубровицького району; протоієрей Іоанн Полюхович – настоятель Свято-Покровського Храму села Дібрівськ, Зарічненського району, Полісся.

У слові проповіді Владика, зокрема, сказав: «Апостол Іоанн Богослов назвав Бога Любов’ю, а значить і ми в своїх почуттях повинні прагнути стяжати любов один до одного і з цією любов’ю наблизитися до Христа…».

Святкове богослужіння завершилося хресною ходою та співом многоліття.