Щоденні архіви: 23/05/2019

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ЮВІЛЕЙНЕ СВЯТО З НАГОДИ 180-ти річчя ХРАМУ

22 травня , з нагоди престольного свята на честь  святителя Миколая, Архієпископа Мир Лікійського Чудотворця та з нагоди ювілею – 180-ти річчя з дня забудови Храму, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський прибув до церковної громади Свято-Миколаївського Храму села Городець, Володимирецького району, Полісся для звершення Божественної Літургії.

Владиці співслужили клірики Сарненсько-Поліської єпархії Української Православної Церкви.

У слові повчання Владика наголосив на відданості, з якою святитель Миколай захищав чистоту віри Христової та побажав щоби і ми, в нинішній час, коли розривається цілісність Церкви, відбуваються спекуляції та коли Мати-Церква кровоточить ранами від розколу, зберегли вірність і чистоту віри, яку зберіг сам – святитель Миколай Чудотворець.

По закінченню богослужіння Владика Анатолій звершив святковий молебень, привітав отця настоятеля – протоієрея Мефодія Волчевського і парафіян з ювілеєм та престольним святом.