Щоденні архіви: 05/06/2019

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВУ ВСЕНІШНУ В КАНУН СВЯТА ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО

5 червня 2019 року в канун свята Вознесіння Господнього керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський очолив святкову всенішну з Чином літії у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни.

Владиці Митрополиту співслужили клірики кафедрального собору: архімандрит Феофан (Федюкевич), архімандрит Іакінф (Дульський), архідиякон Іларій (Новак) та протодиякон Дмитро Петронюк.

Після Євангельського читання архіпастир звернувся до богомольців зі словом проповіді на тему свята, в котрій, зокрема, сказав: «Христос возноситься на Небо, ми молимось, щоби Господь сподобив Вознесіння і наші душі в лоно Отця Небесного…». Владика Митрополит помазав духовенство та парафіян освяченим єлеєм.

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ ВІДДАННЯ ПАСХИ

5 червня 2019 року, в день віддання свята Пасхи, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив святкове богослужіння пасхальним чином у Свято-Олександро-Невському Храмі міста Костопіль, Полісся. Високопреосвященніший Владика, духовенство єпархії та богомольці підносили свої молитви за мир і спокій в нашій державі.

В слові архіпастирської проповіді Владика Митрополит, зокрема, сказав: «В сьогоднішній день Свята Церква святкує віддання – закінчення святкування свята Пасхи. Закінчуються святкові славлення Воскресшого Христа, але не закінчується віра в Воскресшого Христа …».

По закінченню богослужіння Митрополит Анатолій привітав отця настоятеля – архімандрита Іларіона (Клебана) з днем народження та подякував йому за пастирські труди, котрі він несе у ввіреній йому парафії. Богослужіння закінчилося многоліттям.