Щоденні архіви: 10/06/2019

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ ОТЦІВ І ВСЕЛЕНСЬКОГО СОБОРУ

9 червня 2019 року в Неділю 7-му після Пасхи, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський, звершив Божественну Літургію у Свято-Михайлівському Храмі села Єльно, Рокитнівського району, Полісся.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич), протоієрей Микола Боровець – настоятель Свято-Михайлівського Храму села Єльно, Рокитнівського району; протоієрей Сергій Дудко – настоятель Храму на честь Нерукотворенного Образу Іісуса Христа села Лісове Рокитнівського району.

За богослужінням Владика Митрополит звернувся до поліської пастви зі словом проповіді, в котрій розкрив зміст недільного Євангельського читання, зокрема,  звернувши увагу, що Іісус Христос благав Отця Небесного в своїй молитві про єдність: «Да будемо ми всі єдині, як Ти в Мені, так і Я в Тобі, Отче Святий…».

По закінченню Божественної Літургії Митрополит Анатолій подякував настоятелю Храму – протоієрею Миколі Боровцю за віддане служіння Матері Церкві. Також, архіпастир висловив подяку богомольцям за спільну молитву, яка збагатила їх благодаттю Духа Святого. Також, Митрополит Анатолій розділив тривоги, які були пов’язані  з погодними стихіями, внаслідок чого стало затоплення Рокитнівщини. Владика зробив настанови щодо терпіння в тяжкий час випробування.

За богослужінням молився депутат Рівненської обласної ради В.П.Охремчук, керівники різних установ Рокитнівщини.

Служба Божа закінчилась співом многоліття.