Щоденні архіви: 18/06/2019

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СВЯТО З НАГОДИ 260-ти річчя ХРАМУ

18 червня 2019 року Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський, звершив святкове богослужіння у Свято-Троїцькому Храмі смт Степань, Сарненського району, Полісся, з нагоди престольного свята та 260-ти річчя з дня забудови Храму.

Його Високопреосвященству співслужили: протоієрей Стефан Шомонка – настоятель Свято-Троїцького Храму села Степань та клірики Сарненсько-Поліської єпархії Української Православної Церкви.

Після Євангелія Владика Анатолій звернувся до богомольців зі словом духовної настанови.

Митрополит Анатолій привітав отця настоятеля – протоієрея Стефана Шомонку та парафіян з престольним святом та ювілеєм – 260-ти річчям Храму, побажав парафіянам зберегти і надалі віру Христову, котра нині так необхідна кожному християнину.

Богослужіння закінчилося хресною ходою та співом многоліття.