Щоденні архіви: 01/07/2019

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ У СВЯТКУВАННІ 134-ої РІЧНИЦІ ЗАСНУВАННЯ міста САРНИ

Святковим богослужінням у Свято-Троїцькому храмі розпочалося святкування Дня міста. Божественну Літургію очолив Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський. За богослужінням лунали молитви за здоров’я та благополуччя мешканців територіальної громади, а також за мир в Українській Державі.

Урочисту частину свята на центральній площі міста відкрив митрополит Анатолій, котрий привітав мешканців з Днем міста.

Жителів міста вітали: голова Рівненської обласної ради О.Ю.Данильчук, голова Сарненської райдержадміністрації Я.В.Яковчук, Сарненський міський голова С.Б.Усик, голови сусідніх міст.

По завершенню офіційної частини відбулися святкові заходи: виступи фольклорних колективів району, розважальні та ігрові програми, спортивні змагання та виступ духового оркестру.