Щоденні архіви: 12/07/2019

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ СВЯТИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА

12 липня 2019 року повнота Православної Церкви молитовно вшановує пам’ять святих первоверховних апостолів Петра і Павла.

З нагоди храмового свята Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський прибув до Свято-Петро-Павлівської громади села Нова Рафалівка, Володимирецького району, Полісся, для звершення Божественної Літургії.

Владиці Митрополиту співслужили протоієрей Володимир Грицькевич – настоятель Храму та духовенство Поліської єпархії УПЦ.

На Малому вході Владика Митрополит нагородив настоятеля Храму – протоієрея Володимира Грицькевича правом носіння другого Хреста з прикрасами.

Слово проповіді виголосив секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич), під час котрої розкрив значення трудів та подвигу святих первоверховних апостолів Петра і Павла, котрі своєю проповіддю Слова Божого та Євангельської істини навертали нарід до віри Христової.

По завершенні богослужіння Владика Анатолій, також, привітав віруючий люд та духовенство зі святом. Архіпастир висловив побажання вірянам стяжати духа віри, молитви, труда та почуття любові один до одного.

Богослужіння закінчилося хресною ходою та співом многоліття.