Щоденні архіви: 12/07/2019

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ СВЯТИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА

12 липня 2019 року повнота Православної Церкви молитовно вшановує пам’ять святих первоверховних апостолів Петра і Павла.

З нагоди храмового свята Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський прибув до Свято-Петро-Павлівської громади села Нова Рафалівка, Володимирецького району, Полісся, для звершення Божественної Літургії.

Владиці Митрополиту співслужили протоієрей Володимир Грицькевич – настоятель Храму та духовенство Поліської єпархії УПЦ.

На Малому вході Владика Митрополит нагородив настоятеля Храму – протоієрея Володимира Грицькевича правом носіння другого Хреста з прикрасами.

Слово проповіді виголосив секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич).

По завершенні богослужіння Владика Анатолій привітав усіх зі святом.

Богослужіння закінчилося хресною ходою та співом многоліття.