Щоденні архіви: 15/07/2019

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ У СВЯТКУВАННІ 60-ти річчя ВОЛИНСЬКОГО ЄПИСКОПА НАФАНАЇЛА

14 липня 2019 року, в Неділю 4-ту після П’ятидесятниці, на запрошення керуючого Волинською єпархією єпископа Нафанаїла митрополит Поліський і Сарненський Анатолій прийняв участь у ювілейних урочистостях, котрі відбулись у кафедральному соборі на честь Всіх Волинських святих міста Луцьк.

Святкову Божественну Літургію, приурочену до 60-ти річчя єпископа Нафанаіла, очолив Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Йому співслужили: митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, митрополит Поліський і Сарненський Анатолій, Митрополит Почаївський Володимир, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, архієпископ Городницький Олександр, архієпископ Шумський Іов, єпископ Дубенський Пимен, єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл.

Після Божественної Літургії митрополит Поліський Анатолій привітав єпископа Нафанаїла з його ювілеєм, побажав йому довголіття, кріпості та сили в подальшому служінні Матері Церкві та ввіреному йому духовенству і пастві.