Щоденні архіви: 13/07/2019

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО У ЖІНОЧІЙ ОБИТЕЛІ

13 липня 2019 року на запрошення настоятельки жіночого монастиря ігумені Іуліанії (Боровець) Владика звершив святкове богослужіння з нагоди святкування на честь Волинської Ікони Божої Матері у селі Серники, Зарічненського району, Полісся.

За урочистим богослужінням Владиці співслужили священики Сарненської, Овруцької та Рівненської єпархій УПЦ.

На запричасному проповідь виголосив секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич), у котрій зазначив: «Божа Матір є путеводителькою для нас у Царство Боже, до Неї ми звертаємося в радостях і скорботах. Вона являється для нас помічницею у добрих справах…».

В свою чергу Митрополит Анатолій по закінченні богослужіння, також, виголосив проповідь на тему відданості апостолів до Христа, їхнього служіння словом проповіді та вченні народа Божого.

Служба Божа закінчилася хресною ходою та святковим молебнем, після котрого Владика Анатолій подякував ігумені Іуліанії (Боровець) за труди по розбудові обителі та побажав їй та сестрам і надалі гідно нести чернечий послух в трудах та молитвах.