САРНЕНСЬКО-ПОЛІСЬКА ЄПАРХІЯ СПОВІЩАЄ: ПОМЕР КЛІРИК ЄПАРХІЇ – ПРОТОІЄРЕЙ ЙОСИП ПЕТРУЩАК

Сарненсько-Поліське єпархіальне управління сповіщає, що 26 жовтня 2019 року на 70-му році життя відійшов до Господа клірик Сарненської єпархії настоятель Свято-Успенського Храму міста Рокитне, Полісся – протоієрей Йосип Петрущак.

Заупокійна Божественна Літургія та Чин поховання будуть звершені 28 жовтня 2019 року о 7 годині ранку в Свято-Успенському Храмі міста Рокитне.

Керуючий єпархією, Митрополит Поліський і Сарненський Анатолій висловлює співчуття духовенству Рокитнівського благочиння, рідним та духовним чадам новопреставленого з приводу втрати собрата, наставника, духівника – протоієрея Йосипа, котрий вірно служив Матері Церкві, відстоюючи Православ’я та істину Христової Церкви.