Щоденні архіви: 09/01/2020

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ АРХІДИЯКОНА СТЕФАНА

9 січня 2020 року, в день пам’яті святого апостола первомученика архідиякона Стефана, керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський молитовно об’єднав віруючих УПЦ у Свято-Олександро-Невському Храмі міста Костопіль, Полісся під час звершення святкової Божественної Літургії.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар Сарненської єпархії – архімандрит Феофан (Федюкевич), настоятель Храму – архімандрит Іларіон (Клебан) та духовенство Костопільського благочиння.

По закінченню Божественної Літургії митрополит Анатолій привітав всіх присутніх зі святом Різдва Христового. Святкове богослужіння закінчилося співом колядок.