Щоденні архіви: 20/01/2020

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОСВЯТИВ НОВОЗБУДОВАНИЙ ХРАМ

20 січня 2020 року, в свято Собору Іоанна Предтечі, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський на запрошення церковної громади села Рокитне, Рокитнівського району, Полісся, прибув для освячення нового Храму на честь святого великомученика і цілителя Пантелеймона.

Під час Чину освячення, по благословінню Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, Владика Митрополит заклав мощі святого преподобномученика Василія у святий Престол. Після чину освячення була звершена перша Божественна Літургія архієрейським чином.

Архіпастирю співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління; благочинний Рокитнівського благочиння – архімандрит Іоанн (Котик) та духовенство благочиння.

По завершенні богослужіння архіпастир виголосив проповідь, в котрій розкрив значення Храму для віруючих людей та відзначив меценатів церковними нагородами.

СВЯТО БОГОЯВЛЕННЯ МОЛИТОВНО ОБ’ЄДНАЛО ПОЛІЩУКІВ З ПОЛІСЬКИМ МИТРОПОЛИТОМ

19 січня 2020 року повнота Православної Церкви молитовно вшановує одне з двунадесятих свят – Богоявлення.

За багатолітньою традицією, в цей святковий день, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив святкову Божественну Літургію у старовинному Свято-Миколаївському храмі міста Березне, Полісся.

Владиці співслужили: благочинний Березнівського благочиння – протоієрей Ігор Коспа; настоятель Свято-Миколаївського Храму – протоієрей Сергій Забейда.

По закінченню Божественної Літургії Митрополит Анатолій звершив чин Великого освячення води та окропив богомольців святою водою.