Щоденні архіви: 16/01/2020

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ В ПРИКОРДОННОМУ СЕЛІ ПОЛІССЯ – с. ЛОКНИЦЯ.

16 січня 2020 року відбулась святкова Літургія у Свято-Хресто-Воздвиженському храмі села Локниця, Зарічненського району Полісся, котру очолив керуючий єпархією Митрополит Поліський і Сарненський Анатолій. Парафія села являється однією із віддалених у Зарічненському районі у прикордонній границі з Білоруссю.

Архіпастирю співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління; благочинний Зарічненського благочиння – протоієрей Микола Полюхович; протоієрей Михайло Данилів – настоятель Хресто-Воздвиженського Храму села Локниця Зарічненського району, протоієрей Богдан Шулюк – настоятель Свято-Михайлівського Храму села Вичівка та духовенство Зарічненського благочиння.

Митрополит Анатолій виголосив проповідь щодо єднання віруючих з Христом через молитовне єднання в молитві.

По завершенню богослужіння відбулось спільне колядування духовенства і мирян у Храмі. По закінченню співу колядок, Владика виголосив подяку отцю настоятелю – протоієрею Михаїлу Даниліву за труди у ввіреній йому парафії.