МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ ПЕРШУ У ЦЬОМУ РОЦІ ЛІТУРГІЮ ПЕРЕДОСВЯЧЕНИХ ДАРІВ

4 березня 2020 року, у середу першої седмиці Великого посту, керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив першу у цьому році Літургію Передосвячених Дарів у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни.

Владиці Митрополиту співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління – архімандрит Феофан (Федюкевич), клірики Свято-Покровського кафедрального собору: архімандрит Іакінф (Дульський), архідиякон Іларій (Новак), протодиякон Дмитро Петронюк та диякон Максим Гузенко.

Після звершення Літургії Передосвячених Дарів Митрополит Анатолій виголосив проповідь щодо покаяння людини перед Богом.