МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ ПЕРШУ У ЦЬОМУ РОЦІ ЛІТУРГІЮ ПЕРЕДОСВЯЧЕНИХ ДАРІВ

4 березня 2020 року, у середу першої седмиці Великого посту, керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив першу у цьому році Літургію Передосвячених Дарів у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни.

Владиці Митрополиту співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління – архімандрит Феофан (Федюкевич), клірики Свято-Покровського кафедрального собору: архімандрит Іакінф (Дульський), архідиякон Іларій (Новак), протодиякон Дмитро Петронюк та диякон Максим Гузенко.

Після звершення Літургії Передосвячених Дарів Митрополит Анатолій виголосив проповідь щодо покаяння людини перед Богом. Богослужіння закінчилось благословінням архіпастиря, преподаного кожному вірянину, хто молився у Храмі.