МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ В НЕДІЛЮ ТОРЖЕСТВА ПРАВОСЛАВ’Я

8 березня 2020 року, в Неділю 1-у Великого посту – в свято Торжества Православ’я, керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський, прибув до Свято-Різдва-Богородичного Храму села Городище, Березнівського району, Полісся, для звершення Божественної Літургії святителя Василія Великого.

Його Високопреосвященству співслужили: виконуючий обов’язки намісника Свято-Покровського чоловічого монастиря с.Хотинь – ігумен Макарій (Коломієць); настоятель Храму протоієрей Василь Миронець та протоієрей Олександр Галайчук.

За архієрейським богослужінням молилися багаточисельні парафіяни.

Владика Митрополит, після читання Святого Письма – Євангелія, звернувся до богомольців зі словом проповіді.

По закінченню богослужіння, Митрополит Анатолій поблагословив кожного вірянина архієрейським благословінням.