МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ РАЗОМ З ПАСТВОЮ ВШАНУВАВ ПАМ’ЯТЬ прп. СЕРГІЯ РАДОНЕЗЬКОГО

18 липня 2020 року Мати-Церква вшановує пам’ять преподобного Сергія, ігумена і чудотворця Радонезького.

З цієї нагоди, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив Божественну Літургію у Свято-Успенському Храмі міста Зарічне, Полісся.

Владиці Митрополиту співслужили: намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря с.Великі Цепцевичі Володимирецького району – архімандрит Антоній (Грибан); настоятель Свято-Успенського Храму міста Зарічне – протоієрей Микола Полюховичта духовенство Поліської єпархії. За богослужінням, також, молилася настоятелька жіночого монастиря на честь Волинської Ікони Божої Матері села Серники, Зарічненського району ігуменя Іуліанія (Боровець) з сестрами обителі.

Традиційно, після читання Святого Євангелія, була виголошена проповідь на тему життя та земного подвигу преподобного Сергія Радонезького.

По закінченню богослужіння Митрополит Анатолій побажав усім богомольцям молитовного заступництва преподобного Сергія Радонезького.