МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СПОВІДЬ ДУХОВЕНСТВА РОКИТНІВСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ САРНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ

Триває святий Великий Піст, і тому Поліський архіпастир продовжує сповідати духовенство ввіреної йому єпархії.

З цієї нагоди, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський, прибув до Свято-Троїцького кафедрального собору міста Рокитне, Полісся, де очолив чин Сповіді духовенства Рокитнівського благочиння та звершив Літургію Передосвячених Дарів.

На початку Божественної Літургії Владика Анатолій вичитав сповідальні молитви та виголосив слово духовної настанови.

Після богослужіння Владика Анатолій подякував всім за спільну молитву та провів збори духовенства благочиння. На зборах були присутні настоятелі більше 45-ти церковних громад Рокитнівщини.