МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СПОВІДЬ ДУХОВЕНСТВА САРНЕНСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ ПОЛІСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ

Керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський очолив чин Сповіді духовенства Сарненського благочиння та звершив Божественну Літургію у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни.

За Божественною Літургією Митрополиту Анатолію співслужили: секретар Сарненської єпархії архімандрит Феофан (Федюкевич); благочинний Сарненського благочиння – протоієрей Олександр Кокора та настоятелі 45-ти церковних громад Сарненського благочиння Поліської єпархії.

Після богослужіння Владика Митрополит провів збори духовенства, на яких були розглянуті актуальні питання із життя парафій Поліської єпархії та підведено підсумки минулого 2020 року. По завершенні зборів, благочинний Сарненського благочиння – протоієрей Олександр Кокора від імені духовенства благочиння подякував Митрополиту Анатолію за настанови та батьківську любов до духовенства та мирян Поліської єпархії.