МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОСВЯТИВ МІСЦЕ ПІД ЗАБУДОВУ НОВОГО ХРАМУ НА ЧЕСТЬ св. вмч. ГЕОРГІЯ ПОБІДОНОСЦЯ

На запрошення громади села Суховоля, Володимирецького району, Полісся, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський і прибув до громади для освячення місця під забудову нового храму на честь святого великомученика Георгія Побідоносця.

На території земельної ділянки, де буде відбуватися будівництво нового храму, архіпастиря зустрів вітальною адресою настоятель церковної парафії протоієрей Володимир Грицкевич з парафіянами.

Владика Анатолій звершив чин освячення місця під забудову нового храму, участь у якому прийняли священики Володимирецького благочиння.

У слові архіпастирської проповіді Митрополит Анатолій, зокрема, сказав: «Вашими трудами і жертвами буде збудований новий Храм, який буде свідченням нашої православної віри; храм, де будуть відбуватися Таїнства, де буде звершуватися молитва за живих і мертвих. Цей храм стане свідченням людської любові до Бога та жертовності, яку поліський люд віддає на будівництво святині заради майбутніх поколінь, які згадають про своїх батьків, дідів та прадідів, про те, що вони були православної віри, віри Христової…».

Владика побажав парафіянам Божої допомоги  у справі будівництва храма.

Просмотров: (1011)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *