МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОСВЯТИВ НОВОЗБУДОВАНИЙ ХРАМ ДЛЯ ПРАВОСЛАВНИХ ПОЛІЩУКІВ

Керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський на запрошення церковної громади села Великі Селища, Березнівського району, Полісся, прибув для освячення новозбудованого Свято-Покровського Храму .

Під час Чину освячення, по благословінню Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, Владика Митрополит заклав святі мощі у хрестовину святого Престолу. Після чину освячення була звершена перша Божественна Літургія архієрейським чином.

Архіпастирю співслужили: благочинний Березнівського благочиння – протоієрей Ігор Коспа, ієромонах Євфімій (Савчук) – настоятель Свято-Покровського храму с. Великі Селища; виконуючий обов’язки намісника Свято-Покровського чоловічого монастиря села Хотинь – ігумен Макарій (Коломієць) та духовенство благочиння.

На Малому вході по благословінню Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, Владика Митрополит возвів настоятеля храму ієромонаха Євфимія в сан ігумена та за труди по будівництву храму нагородив його Хрестом з прикрасами.

По завершенні богослужіння Митрополит Анатолій виголосив проповідь, в котрій розкрив значення Храму для віруючих людей та відзначив меценатів церковними нагородами.

Просмотров: (181)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *