МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ СПІВСЛУЖИВ ПРЕДСТОЯТЕЛЮ УПЦ

16 травня 2021 року повнота Православної Церкви молитовно вшановує пам’ять одного із засновників Києво-Печерської Лаври – преподобного Феодосія Печерського. З цієї нагоди на площі перед Свято-Успенським собором обителі була звершена Божественна Літургія, котру очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Онуфрій, Митрополит Київський і всієї України

Його Блаженству співслужив сонм архієреїв УПЦ та братія Лаври в священному сані.

Православне Полісся представляв керуючий єпархією –  Високопреосвященніший митрополит Поліський і Сарненський Анатолій.

За Літургією сонм архієреїв підносив молитви за мир в Україні.

Необхідно зазначити, що в ці дні намісник Києво-Печерської Лаври Митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел молитовно святкує ювілей – 60  років з дня народження. Користуючись нагодою, владика Анатолій привітав іменинника з його ювілеєм та від імені духовенства Поліської єпархії побажав митрополиту Павлу кріпості, сили, здоров’я та мудрого керівництва братією обителі.

Святкові заходи закінчилися хресною ходою та співом многоліття.