МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ ПАМ’ЯТІ ОТЦІВ І ВСЕЛЕНСЬКОГО СОБОРУ

13 червня 2021 року, в Неділю 7-му після Пасхи, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський, на запрошення церковної громади, прибув до Свято-Вознесенської парафії села Колодязне, Березнівського району Полісся для звершення Божественної Літургії.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар Сарненської єпархії архімандрит Феофан (Федюкевич); благочинний Березнівського благочиння – протоієрей Ігор Коспа, настоятель Храму – протоієрей Віктор Ткач, протодиякон Дмитро Петронюк, диякон Максим Гузенко.

В слові проповіді, Владика розкрив значення соборних діянь Отців І-го Вселенського Собору по причині ересі Арія. Владика закликав вірних Української Православної Церкви зберегти чистоту віровчення Христового, яке, на жаль, на нинішній час, багатьма порушується. Владика закликав усіх бути вірним Соборним постановам Отців І Вселенського Собору, котрі своїм прикладом зберегли віру Христу та відданість Його вченню.

Святкове богослужіння закінчилося словом подяки Митрополита Анатолія отцю настоятелю – протоієрею Віктору Ткачу за багатолітні труди, які він несе у ввірений йому парафії.