МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ

20 червня 2021 року повнота Святої Православної Церкви молитовно вшановує свято – Святої Трійці, день П’ятидесятниці.

В цей святковий день Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський, з нагоди храмового свята прибув з архіпастирським візитом до Свято-Троїцького кафедрального собору міста Рокитно для звершення Божественної Літургії.

За урочистим богослужінням архіпастирю співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління та  протоієрей Борис Попченко – настоятель Свято-Троїцького кафедрального собору міста Рокитно, Полісся.

Після Євангельського читання Владика Митрополит звернувся до присутніх зі словом проповіді на тему свята.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Анатолій звершив чин вечірні з читанням особливих колінопреклонних молитв.

За богослужінням молився голова Рокитнівської ОТГ Г.М.Таргонський та керівники різних установ міста. Владика Митрополит відзначив церковних тружеників церковними нагородами.

Богослужіння закінчилось освяченням зілля та співом многоліття.