МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО міста САРНИ

21 червня 2021 року Свята Православна Церква святкує День Святого Духа.

З цієї нагоди та з нагоди храмового свята, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив святкове богослужіння у Свято-Троїцькому Храмі міста Сарни, мікрорайону Доротичі.

У врат Храму Владику Анатолія зустрічали парафіяни з квітами та віршованими вітаннями. Територія храму була прикрашена квітами та духмяним зіллям. Владиці співслужили: настоятель храму протоієрей Микола Ковальчук та духовенство Поліської єпархії. За богослужінням молилися парафіяни та прочани багатьох храмів міста Сарни та району.

Після Божественної Літургії Митрополит Анатолій виголосив проповідь про значення Святої Трійці в житті православних християн та вірності їх благодаті дара Духа Святого. Богослужіння закінчилося хресною ходою та співом многоліття.

За богослужінням молилися: народний депутат України С.М.Євтушок, голова Сарненської ОТГ – мер міста Р.П.Серпенінов та багаточисельні богомольці. На завершення богослужіння Митрополит Анатолій виголосив многоліття вірним УПЦ.