МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ У СВЯТКУВАННІ 136-ої РІЧНИЦІ ЗАСНУВАННЯ МІСТА САРНИ

Святковим богослужінням у Свято-Троїцькому храмі розпочалося святкування Дня міста Сарни. На богослужінні були присутні настоятелі міських храмів. За богослужінням молилися: народний депутат України С.М.Євтушок, голова Сарненської ОТГ – мер міста Р.П.Серпенінов та багаточисельні богомольці.

Після молитовних заходів у храмах міста, на центральній площі, митрополит Анатолій привітав мешканців зі святом Трійці та Днем міста.
В наданому йому слові Владика привітав жителів міста зі святом та благословив на мирне співіснування громадян нашої Держави з побажанням достатку, миру, любові та поваги один до одного.

Жителів міста вітали: голова Рівненської облдержадміністрації В.С.Коваль, голова Рівненської облради С.Ю.Кондрачук, народні депутати України: С.М.Євтушок та С.А.Литвиненко; голова Сарненської ОТГ Р.П.Серпенінов, голова Сарненської райдержадміністрації О.С. Кохан, голова Сарненської райради  Я.В. Яковчук,  голови сусідніх ОТГ.

Святкові заходи закінчилися концертом художніх колективів міста.