МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ У ЧОЛОВІЧОМУ МОНАСТИРІ НА ПОЛІССІ

1 серпня 2021 року, в Неділю 6-ту після П’ятидесятниці, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський прибув з архіпастирським візитом до Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі, Володимирецького району, Полісся. В монастирському Храмі Владика очолив святкову Божественну Літургію.

Його Високопреосвященству співслужили: намісник обителі – архімандрит Антоній (Грибан), архімандрит Нектарій (Грибан), ігумен Никодим (Грибан), архідиякон Серапіон (Тит). За богослужінням молилася ігуменя Іуліанія (Боровець) – настоятелька жіночого монастиря на честь Волинської Ікони Божої Матері села Серники, Зарічненського району, Полісся.

Архіпастир, після читання Святого Євангелія, звернувся до пастви зі словом духовної настанови на Євангельську тему.

По завершеню богослужіння Владика Анатолій подякував отцю наміснику та братії обителі за їхні духовні труди у ввіреному їм монастирі та побажав отцю Антонію (Грибан) і надалі мудро керувати ввіреною йому братією обителі.