МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ

На запрошення церковної громади, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський  прибув до Свято-Пантелеімонівського Храму міста Рокитне, Полісся для звершення Божественної Літургії.

За святковим богослужінням Владиці співслужили: секретар єпархіального управління – архімандрит Феофан (Федюкевич), благочинний Рокитнівського благочиння – протоієрей Борис Попченко; настоятель храму священик Михайло Дударик та духовенство Поліської єпархії.

Після читання Євангелія архіпастир виголосив проповідь на Євангельську тему.

За богослужінням молився мер міста Рокитне – Таргонський Г.М., та велика кількість прихожан та паломників з інших храмів міста.

По закінченню богослужіння був відслужений подячний молебень, після котрого Владика Митрополит відзначив меценатів церковними нагородами .