Щоденні архіви: 11/09/2021

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ 220-ти РІЧЧЯ З ДНЯ ЗАБУДОВИ ХРАМУ

11 вересня 2021 року, в свято Усікновення глави Предтечі Пророка Божого Іоанна, на запрошення церковної громади, керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський прибув до Свято-Преображенського храму села Маринин, Березнівського району Полісся для звершення Божественної Літургії.

У врат храма хлібом та сіллю і добрими словами побажань поліського архієрея зустрічали жителі села.

Під час звершення богослужіння Його Високопреосвященству співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління – архімандрит Феофан (Федюкевич); настоятель Свято-Преображенського храму села Маринин – протоієрей Віталій Прищепа, протодиякон Дмитро Петронюк. Також, за архієрейським богослужінням молилися парафіяни Храму та паломники із сусідніх сіл.

У слові проповіді Владика Митрополит розповів про життя та мученицьку кончину святого Пророка Божого Іоанна Предтечі.

Після Літургії архіпастир привітав богомольців зі святом пророка Божого Іоанна та з ювілеєм – 220-ти річчям від дня забудови Храму.

Владика побажав вірним УПЦ зберегти Храм як і віру дідів та прадідів в лоні Матері-Церкви під керуванням Блаженнійшого Митрополита Онуфрія.