Щоденні архіви: 12/09/2021

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ ХРАМОВОГО СВЯТА ТА 128-ої РІЧНИЦІ З ДНЯ ЗАБУДОВИ ХРАМУ

12 вересня 2021 року – день пам’яті святого благовірного великого князя Олександра Невського. Церковна громада Свято-Олександро-Невського Храму міста Костопіль святкує своє престольне свято та 128-му річницю з дня забудови храму.

З цієї нагоди, керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив святкове богослужіння.

На запрошення керуючого єпархією Йому співслужили: архієпископ Городницький Олександр – вікарій Київської Митрополії; секретар Сарненського єпархіального управління – архімандрит Феофан (Федюкевич); протоієрей Ігор Коспа – благочинний Березнівського благочиння; архімандрит Іларіон (Клебан) – настоятель Храму; протоієрей Сергій Литвинчук – клірик Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Костопіль.

Владика Анатолій, після читання Святого Євангелія, виголосив проповідь на тему життєвого подвигу святого благовірного князя Олександра Невського.

По закінченню богослужіння Митрополит Анатолій висловив подяку архієпископу Городницькому Олександру за його братерську любов та співслужіння, а також, подякував настоятелю Храму – архімандриту Іларіону (Клебану) за його вірне служіння Матері Церкві та побажав вірним УПЦ миру, добра та стійкості у вірі Христовій.

Служба Божа закінчилась Хресною ходою та співом многоліття.