Щоденні архіви: 28/09/2021

ВІДБУЛОСЯ ВІДСПІВУВАННЯ СЕКРЕТАРЯ ПОЛІСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ. ТИСЯЧІ ВІРЯН ПРОВЕЛИ В ОСТАННІЙ ШЛЯХ ДОСТОЙНОГО ПАСТИРЯ

27 вересня 2021 року, в свято Воздвиження Чесного Животворящого Хреста Господнього, Високопреосвященіший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив Божественну Літургію у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни. Богослужіння було молитовним не тільки в силу святкування, а і по причині відспівування новопреставленого архімандрита Феофана (Федюкевич) – секретаря Сарненського єпархіального управління.

Тисячі вірян з різних сіл і міст, як і духовенство різних єпархій прийняли участь у Божественній Літургії та відспівуванні достойного батюшки.

Свою повагу до новоспочилого засвідчили: ігуменя Михаїла (Заєць) – настоятелька Свято-Миколаївського Городоцького жіночого монастиря; ігуменя Іуліанія (Боровець) – настоятелька жіночого монастиря на честь Волинської Ікони Божої Матері села Серники, Зарічненського району, Полісся; ігуменя Євфалія (Охмак) – настоятелька Свято-Василівського жіночого монастиря міста Овруч, Житомирської області та сестри, яких навчав покійний батюшка, будучи в свій час викладачем Городоцького регентського духовного училища.

Керівники різних установ, віряни, співбрати-священики, монашествующі, котрих було більше трьох тисяч, проводжали тіло новопреставленого батюшки з території Свято-Покровського кафедрального собору міста Сарни до чоловічого монастиря на честь Ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» урочища «Федорина» села Масевичі, Рокитнівського району, Полісся,  для поховання.

У монастирському храмі на честь Всіх Преподобних Києво-Печерських митрополит Анатолій звершив заупокійну панихіду, після чого тіло новопреставленого було поховано на території монастирського кладовища.

Вічна пам’ять новопреставленому архімандриту Феофану.

НАСТОЯТЕЛЬКА ГОРОДОЦЬКОГО СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОГО ЖІНОЧОГО МОНАСТИРЯ ігуменя МИХАЇЛА (ЗАЄЦЬ) РАЗОМ ІЗ СЕСТРАМИ ВІДДАЛИ МОЛИТОВНУ ПОШАНУ новопреставленому архімандриту ФЕОФАНУ

Ігуменя Михаїла (Заєць) проявила молитовну пошану новопреставленому архімандриту Феофану (Федюкевич), якого почитала своїм духівником ще за часів своєї молодості, як і сестри обителі.

Отець Феофан у часи становлення святої обителі та відкриття регентського училища при монастирі, був викладачем для студенток училища. З часом багато студенток залишилося в обителі прийнявши чернечий постриг.

Проявивши свою любов до батюшки, сестри разом з ігуменію звершили заупокійну молитву по новоспочилому.

ДЕЛЕГАЦІЯ НА ЧОЛІ ІЗ КЕРУЮЧИМ РІВНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ЄПИСКОПОМ ПИМЕНОМ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ЗАУПОКІЙНІЙ МОЛИТВІ ПО НОВОСПОЧИЛОМУ СЕКРЕТАРЮ ПОЛІСЬКОЇ ЄПАРХІЇ – архімандритом ФЕОФАНОМ (ФЕДЮКЕВИЧЕМ)

Єпископ Пимен разом із духовенством Рівненської єпархії звершив панихіду по новопреставленому архімандриту Феофану (Федюкевичем).

Необхідно зазначити, що архімандрит Феофан виконував обов’язки секретаря Сарненського єпархіального управління з днів утворення Поліської єпархії УПЦ. Батюшка був надзвичайно молитовним і вірним служителем Матері Церкви, стяжав велику повагу від духовенства та вірян, був незамінним помічником митрополита Анатолія.

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ СПОВІЩАЄ: «ПОМЕР СЕКРЕТАР САРНЕНСЬКОГО ЄПАРХІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ архімандрит ФЕОФАН (ФЕДЮКЕВИЧ)

Керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський з глибоким сумом сповіщає про те, що в ніч на 26 вересня 2021 року на 67-му році життя відійшов до Господа секретар єпархіального управління – архімандрит Феофан (Федюкевич).

Завтра, 27 вересня у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни буде звершена заупокійна Божественна Літургія, після котрої буде звершений Чин відспівування новопреставленого архімандрита Феофана.

Поховано його буде у чоловічому монастирі на честь Ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» урочища «Федорина» села Масевичі, Рокитнівського району, Полісся.