Щоденні архіви: 20/09/2021

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВУ ВСЕНІШНУ В КАНУН СВЯТА РІЗДВА БОЖОЇ МАТЕРІ

20 вересня 2021 року, в канун свята Різдва Божої Матері, керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський очолив святкову всенішну з чином літії у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни.

Митрополиту Анатолію співслужили клірики кафедрального собору: архімандрит Іакінф (Дульський); протодиякон Дмитро Петронюк, диякон Максим Гузенко. Також молилися парафіяни храму.

Після читання Євангелія Митрополит Анатолій звернувся до вірян зі словом проповіді на тему свята та помазав богомольців освяченим єлеєм.

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ 30-ти річчя ЧОЛОВІЧОГО МОНАСТИРЯ САРНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ

19 вересня 2021 року, Свята Православна Церква згадує чудо Архістратига Божого Михаїла.

В цей день, на запрошення братії Свято-Покровського чоловічого монастиря с.Хотинь, Березнівського району, Полісся, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив святкове богослужіння, приурочене на честь престольного свята та 30-ти років з дня заснування обителі.

Владиці Митрополиту співслужили: благочинний Березнівського благочиння – протоієрей Ігор Коспа; в.о. намісника Свято-Покровського чоловічого монастиря с.Хотинь – ігумен Макарій (Коломієць), священики Сарненської єпархії УПЦ, братія монастиря у священному сані. Молилися парафіяни монастиря та паломники з інших сіл.

В слові проповіді архіпастир сказав: «В житті кожного із нас відбуваються чудеса, які Господь дає нам у нашому житті. Одужання від хвороб – хіба це не чудо? Потрапляючи в нещасні випадки, які закінчуються для багатьох критично, в той же час ми залишаємося живими – хіба це не чудо? Можна перераховувати безліч прикладів із нашого життя, нам треба тільки духовно зріти, щоби відчувати промисел Божий та бачити чудеса, які Господь являє в нас і навколо нас…».

По завершенні Божественної Літургії була звершена хресна хода навколо Свято-Покровського Храму монастиря та відслужена заупокійна літія по спочилій братії святої обителі.