Щоденні архіви: 08/10/2021

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ НА ЧЕСТЬ прп. СЕРГІЯ, ІГУМЕНА РАДОНЕЗЬКОГО

8 жовтня 2021 року Свята Православна Церква вшановує пам’ять преподобного Сергія, ігумена і чудотворця Радонезького, котрий прославився своїм богоугодним житієм та молитовним подвигом у ХІV столітті.

З цієї нагоди, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив святкову Божественну Літургію у Свято-Успенському Храмі міста Зарічне, Полісся.

Архіпастирю у Престолу Божого співслужили: настоятель храму – протоієрей Микола Полюхович; клірик жіночого монастиря на честь Волинської Ікони Божої Матері села Серники – протоієрей Олександр Горбачевський; настоятель Свято-Іоанно-Богословського храму села Бутово – протоієрей Іоанн Полюхович: настоятель Свято-Покровського Храму села Бродниця – протоієрей Володимир Миронюк; протодиякон Дмитро Петронюк. Також, за богослужінням молилась настоятелька жіночого монастиря на честь Волинської Ікони Божої Матері села Серники, Зарічненського району, ігуменя Іуліанія (Боровець).

По завершенню богослужіння Владика Митрополит привітав всіх присутніх зі святом, побажавши миру, добра та здоров’я, а також, подякував настоятелю храму – протоієрею Миколі Полюховичу за молитовні труди, котрі він несе у ввіреній йому парафії.

Богослужіння закінчилося молебним співом на честь преподобного Сергія, ігумена Радонезького.