Щоденні архіви: 14/10/2021

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ СПІВСЛУЖИВ ПРЕДСТОЯТЕЛЮ УПЦ В КОНОТОПСЬКІЙ ЄПАРХІЇ

14 жовтня 2021 року повнота Православної Церкви святкує велике свято – Покрова Божої Матері.

В цей день керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський прийняв участь в урочистому богослужінні, котре відбулося у Свято-Вознесенському кафедральному соборі м. Конотоп. Святкові заходи були приурочені до 175-ти річчя кафедрального собору м.Конотоп та 50-ти річчя архієпископа Конотопського і Глухівського Романа.

Божественну Літургію очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Його Блаженству співслужив сонм архієреїв УПЦ. Молилися священики з різних єпархій УПЦ.

Святкова Божественна Літургія закінчилася молебнем та співом многоліття.

Владика Анатолій від імені духовенства Сарненсько-Поліської єпархії УПЦ привітав архієпископа Романа з його ювілеєм, побажавши йому кріпості, сили та здоров’я у подальшому архієрейському служінні.