Щоденні архіви: 10/10/2021

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ НЕДІЛЬНЕ БОГОСЛУЖІННЯ У НОВОЗБУДОВАНОМУ ХРАМІ

10 жовтня 2021 року, в Неділю 16-ту після П’ятидесятниці, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив Божественну Літургію у Свято-Іоанно-Богословському Храмі, села Красносілля, Володимирецького району, Полісся.

Владиці Анатолію співслужили: настоятель Свято-Іоанно-Богословського Храму села Острівці – священик Роман Мирончук; настоятель Свято-Іоанно-Богословського Храму села Красносілля – священик Олександр Карапка.

Архіпастир звернувся до богомольців зі словом настанови у якому розкрив значення сьогоднішнього Євангельського читання.

Митрополит Анатолій, по закінченню богослужіння, висловив подяку настоятелю Храму – священику Олександру Карапка за труди, які він несе у ввіреній йому парафії.