Щоденні архіви: 12/10/2021

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ ХРАМОВОГО СВЯТА НА ЧЕСТЬ св. ап. і єванг. ІОАННА БОГОСЛОВА

9 жовтня 2021 року керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський з нагоди храмового свята звершив святкову Божественну Літургію у Свято-Іоанно-Богословському Храмі села Острівці, Володимирецького району Полісся.

За Божественною Літургією Владиці співслужили: настоятель Свято-Варварівського храму м. Володимирець – протоієрей Сергій Наконечний; настоятель Свято-Іоанно-Богословського Храму села Острівці – священик Роман Мирончук; настоятель Свято-Іоанно-Богословського Храму села Красносілля – священик Олександр Карапка.

Після Євангельського читання Митрополит Анатолій виголосив проповідь на тему життя та подвигу святого апостола Іоанна Богослова, зокрема, сказавши: «Господь Іісус Христос не тільки вибрав Іоанна Богослова собі в ученики, але і відкрив йому тайни мира, як сам засвідчив Іоанн Богослов, що Бог є Альфа і Омега, що означає – Начало і Кінець, як для кожного із нас, так і для всесвіту. Це він назвав Бога Любов’ю і дав нам розуміння стяжати Бога через любов для себе та своєї душі…».

По закінченню Літургії був звершений святковий молебень. На прощання Владика Анатолій подякував духовенству та прочанам за спільну молитву та привітав парафіян з храмовим святом.