Щоденні архіви: 04/11/2021

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТА КАЗАНСЬКОЇ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ ТА ДО 40-го ДНЯ СМЕРТІ СЕКРЕТАРЯ ЄПАРХІЇ АРХІМАНДРИТА ФЕОФАНА (ФЕДЮКЕВИЧ)

4 листопада 2021 року, в день шанування Казанської Ікони Божої Матері Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив Божественну Літургію у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни.

Необхідно зазначити, що сьогодні виповнюється 40 днів з дня смерті архімандрита Феофана (Федюкевич) – секретаря Сарненського єпархіального управління. Владика, духовенство, віряни та духовні чада батюшки зібралися спільно для поминальної служби і молитви, котра поєднала їх в світлу пам’ять шанованого священика.

Митрополиту Анатолію співслужили: архімандрит Іларіон (Клебан) – благочинний Костопільського благочиння; архімандрит Антоній (Грибан) – намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі; протоієрей Борис Попченко – благочинний Рокитнівського благочиння; протоієрей Сергій Петронюк – настоятель Свято-Успенського храму села Чудель, Сарненського району; протоієрей Володимир Зущенко – настоятель Свято-Параскевського Храму села Немовичі; протоієрей Сергій Паньковець – настоятель Свято-Катеринівського храму села Катеринівка; архідиякон Іларій (Новак); протодиякон Дмитро Петронюк.

По завершенню богослужіння Митрополит Анатолій звершив заупокійну панихіду по новоспочилому архімандриту Феофану (Федюкевичу).

В слові проповіді Владика висвітлив подвиг земного життя отця секретаря, зокрема, сказавши: «Батюшка був надзвичайно молитовною людиною, хорошим проповідником, вірним сином Матері Церкви. Хай світла пам’ять буде новопреставленому батюшці…».