Щоденні архіви: 21/11/2021

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ ХРАМОВОГО СВЯТА НА ЧЕСТЬ архістр. БОЖОГО МИХАЇЛА м. КОСТОПІЛЬ

21 листопада 2021 року – день святкування Собору Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних.

В цей день керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський, на запрошення церковної громади прибув до Свято-Михайлівського кафедрального собору міста Костопіль для звершення Божественної Літургії, приурочену до храмового свята.

Владиці співслужили: архімандрит Іларіон (Клебан) – благочинний Костопільського благочиння; протоієрей Олександр Конько – настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору; протоієрей Сергій Литвинчук – клірик Свято-Михайлівського собору міста Костопіль та протодиякон Дмитро Петронюк.

По закінченню Божественної Літургії митрополит Анатолій звернувся до парафіян зі словом духовної настанови, привітав вірян кафедрального собору з престольним святом та побажав заступництва святого Архістратига Божого Михаїла.

Богослужіння закінчилося святковим молебнем.