Щоденні архіви: 23/11/2021

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ СПІВСЛУЖИВ ПРЕДСТОЯТЕЛЮ УПЦ З НАГОДИ КАНОНІЗАЦІІ СВЯЩЕННОМУЧЕНИКА МИХАЇЛА ПОД’ЄЛЬСЬКОГО

Священний Синод Української Православної Церкви 17 серпня 2021 року ухвалив рішення про причислення до лику місцевошанованих святих Бориспільської єпархії ієрея Михаїла Под’єльського (+1937).

23 листопада 2021 року в Свято-Покровському кафедральному соборі міста Бориспіль була звершена Божественна Літургія, котру очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. За богослужінням відбулася канонізація новопрославленого святого. Його Блаженству співслужив сонм архієреїв УПЦ, духовенство з різних єпархій.

На запрошення керуючого Бориспільською єпархією Високопреосвященнішого Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського участь в богослужінні та канонізації прийняв митрополит Поліський і Сарненський Анатолій.

За Божественною Літургією була звершена остання заупокійна літія за ієреєм Михаїлом Подєльським (+1937), після чого митрополит Бориспільський і Броварський Антоній оголосив рішення Священного Синоду УПЦ від 17 серпня 2021 року  про причислення до лику місцевошанованих святих Бориспільської єпархії ієрея Михаїла Под’єльського (+1937). Житіє новопрославленого зачитав митрополит Овруцький і Коростенський Віссаріон.

Після богослужіння відбулася братська зустріч єпископата з Предстоятелем Української Православної Церкви Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм.