Щоденні архіви: 06/11/2021

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ У ЗВЕРШЕННІ ПОХОВАННЯ НОВОПРЕСТАВЛЕНОЇ ігумені РАФАЇЛИ (ХІЛЬЧУК)

6 листопада 2021 року Митрополит Поліський і Сарненський Анатолій прийняв участь у похованні новопреставленої ігумені Рафаїли (Хільчук), настоятельки Ставропігійного Корецького жіночого монастиря.

Архієреї, духовенство, ігумені жіночих монастирів, намісники чоловічих монастирів, черниці та миряни, прийняли участь у заупокійній Божественній Літургії та у відспівуванні новопреставленої ігумені.

По завершенню поховання, Митрополит Анатолій висловив співчуття сестрам обителі з втратою, яку понесли насельниці в зв’язку з похованням новопреставленої.

Нехай світлий образ та добра пам’ять залишиться у серцях віруючих людей про новопреставлену ігуменю Рафаїлу.