МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ З ПАСТВОЮ МОЛИТОВНО СЛАВИТЬ СВЯТО ВВЕДЕННЯ БОЖОЇ МАТЕРІ

4 грудня 2021 року Свята Православна Церква святкує Введення в храм Пресвятої Богородиці, котре належить до одного із дванадцяти найбільших церковних свят. Як передають нам церковні історики, батьки Богоматері – праведні Іоаким і Анна, будучи бездітними, дали обітницю, що коли у них з’явиться дитина, то ІІ віддадуть на службу Богу. Коли Діві Марії виповнилося три роки, батьки привели її до Храму і віддали в руки первосвященика Захарії, щоб здійснилась воля Божа і Пречиста Діва Марія, в майбутньому, стала Матір’ю Господа нашого Іісуса Христа.

З нагоди храмового свята, котре святкує церковна громада, керуючий єпархією, Митрополит Поліський і Сарненський Анатолій звершив Божественну Літургію у Свято-Введенському Храмі села Лінчин, Березнівського району, Полісся.

Владиці співслужили: протоієрей Ігор Коспа – благочинний Березнівського благочиння; священик Роман Поліщук – настоятель Свято-Введенського Храму села Лінчин; настоятель Храму на честь Казанської Ікони Божої Матері села Богуші – священик Тарасій Шкуратюк;  настоятель Свято-Кирило-Мефодіївського Храму села Новий Моквин – священик Григорій Ясковець; настоятель Свято-Покровського Храму села Кургани – священик Костянтин Ляхович; протодиякон Дмитро Петронюк та духовенство благочиння.

По завершенню богослужіння Митрополит Анатолій відслужив святковий молебень, після котрого подякував всім присутнім за спільну молитву та привітав парафіян з храмовим святом.