Щоденні архіви: 01/04/2022

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ : “БАТЬКИ УБІЄННИХ ВОЇНІВ УКРАЇНИ ДОВІРЯЮТЬ УКРАЇНСЬКІЙ ПРАВОСЛАВНІЙ ЦЕРКВІ ХОРОНИТИ СВОЇХ СИНИВ”

Війна продовжує забирати життя наших захисників. Під час ведення бою з російським окупантами за місто Миколаїв, 20 березня 2022 року героїчно загинув воїн Свиридюк Тарас Миколайович, 30.06.1994 року народження, уродженець села Лінчин, що на Березнівщині. Загиблий служив у 14 окремій механізованій бригаді Князя Романа міста Володимир-Волинський.

З благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського, Чин відспівування у Свято-Введенському храмі села Лінчин очолив протоієрей Володимир Чернюшок – настоятель Свято-Михайлівського храму села Михалин.     Йому співслужили:

прот. Роман Миронець – настоятель Свято-Покровського храму села Князівка;

прот. Роман Поліщук -настоятель Свято-Введенського храму села Лінчин;

ієрей Константи Ляхович – настоятель Свято-Іоанно-Богословського храму села Балашівка;

ієрей Тарасій Шкуратюк – настоятель храму на честь Казанської Ікони Божої Матері села Богуші.

У покійного воїна залишилися батьки, двоє братів та дві сестри.

Духовенство як Української Православної Церкви, так і Поліської єпархії УПЦ, звершують поховання загиблих своїх синів-захисників, які гинуть від ворожої руки російського окупанта. Це вже сьомий воїн-герой, котрого духовенство Полісся відспівало за цей тиждень.

Поховано новопреставленого воїна Тараса на кладовищі села Лінчин.

Керуючий єпархією, Митрополит Поліський і Сарненський Анатолій висловлює співчуття рідним та близьким загиблого воїна.

Вічна пам’ять захиснику Вітчизни!